Mám šťastné děti!

Informace

Je zcela jasné a také pochopitelné, že šťastné děti chce mít opravdu, ale opravdu každý.

Velmi důležité, ne-li nejdůležitější, je prostředí, ve kterém vyrůstají. Vedle „pohody rodinného krbu“ se prostředím myslí také MÍSTO, kde děti vyrůstají, kde si hrají, kde tráví svůj volný čas.

Nejsme vůbec přesvědčeni, že takovým místem jsou velké městské aglomerace, o Praze ani nemluvě.

Rok od roku rostoucí doprava a stále více aut v ulicích, hluk, dům na domě, necitlivá zástavba v každém jen trochu zeleném místě. Opravdu jsme spokojeni s tím, že dětská zábava často začíná a končí v obřích nákupních centrech někde na lavičce u rychlého občerstvení?! Nástrahy typu drog na každém rohu jsou v Praze na denním pořádku.

Zkuste chvíli snít a představte si, že ve vašem městě vede cesta do školy krátkou lesní cestou. Představte si, že pro vaše menší dítě je všude spousta volných míst ve školce a k tomu navíc jen pro vás privátní dětské hřiště. Každý den otevíráte dveře vašeho domova do nekonečně velkého Juventského lesa s majestátní platanovou alejí. Za rohem narazíte na naučnou stezku Pozorovatelnu. A za druhým rohem vyjížďka na koních, botanická zahrada, nádherné přírodní koupaliště. Pro starší děti (i pro vás rodiče) inline dráha, cyklostezka, Ski aréna, workout hřiště, paintball, a co potom Mirakulum: 10 hektarů zážitků pro celou rodinu..?!

To je opravdu správné MÍSTO pro šťastné děti, stačí k tomu jediný krok… Bydlení POD LESEM.

Naši partneři